O portalu Góry z uśmiechem

Portal Góry z uśmiechem, stawia sobie za cel przybliżenie wiedzy na temat turystyki górskiej początkującym jak i bardziej zaawansowanym adeptom turystyki górskiej.

Zdajemy sobie sprawę, że turystyka górska jest w Polsce coraz popularniejsza, a jednocześnie w parze z ilością nie idzie jakość. Portal ten powstał, żeby pomóc wszystkim dobrać właściwą trasę wycieczki i właściwy sprzęt.

Chcemy pokazać, że góry nie są straszne, mimo że potrafią być niebezpieczne. Góry trzeba traktować z uśmiechem i z szacunkiem jednocześnie. Czuć do nich respekt, ale nie bać się.

Zespół Gór z uśmiechem

Michał

Michał

Redaktor Naczelny

Naczelny i twórca Gór z uśmiechem. Od dzieciństwa beznadziejnie zakochany w górach. Schodził całe polskie Karpaty, część Sudetów oraz wiele pasm w Niemczech, Włochach i innych miejscach.
Uważa, że jednym z kluczowych obowiązków ludzi gór jest misja edukacyjna.

Patrycja

Patrycja

Zastępca Naczelnego, redakor graficzny

W górach z uśmiechem zajmuje się przebijaniem do głowy naczelnego, że jego pomysły na rozwiązania graficzne są niezbyt szałowe. Czasami nawet jej się to udaje.

Krystian

Krystian

Redaktor techniczny

Swoją pasję do gór łączy z pasją do komputerów, kodowania i innych czarnomagicznych dla przeciętnego człowieka technikaliów. Jak na komputerowca przystało, jest bardzo sceptyczny w kwestii ujawniania swojego wizerunku i danych w sieci.

Janek

Janek

stały współpracownik

Alicja

Alicja

stały współpracownik

Czekamy na Ciebie

Czekamy na Ciebie

możesz zostać naszym współpracownikiem

Chętnie zobaczymy w naszym gronie ludzi, którzy podzielają nasze spojrzenie na góry.